Проведено конкурс професійної майстерності «Кращий кухар споживчої кооперації 2011року».

     На базі ресторану «Старий Чернігів» Чернігівської облспоживспілки  з 23 по 25 листопада проходив конкурс професійної майстерності « Кращий кухар споживчої кооперації 2011року».
     В конкурсі прийняли участь 22 кухаря із 20 областей.
     Постановою правління Укоопспілки затверджено склад журі – голова журі Людвічук М.В., перший заступник голови Правління Укоопспілки, його заступник  Пасенко В.Ф., начальник управління організації торгівлі, ресторанного господарства, послуг, інвестицій; Рогова А.Л., доцент кафедри «Технологія і організація ресторанного господарства» Полтавського університету економіки і торгівлі ; Максимчук Т.С., заступник директора Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права, начальники управлінь торгівлі, громадського харчування Дніпропетровської та Тернопільської облспоживспілок, провідні інженери-технологи Чернівецької  та Чернігівської  облспоживспілок, майстер-кухар ресторану Черкаської облспоживспілки, головний фахівець управління організації торгівлі, ресторанного господарства Укоопспілки.
     По умовах проведення конкурсу кожен з учасників повинен був представити дві фірмові страви та приготувати три страви згідно білету. Приємно відзначити те, що рівень майстерності кухарів з року в рік підвищується, кожна з представлених страв була дійсно мистецьким витвором.
     На конкурс окрім учасників приїхало понад 70 спеціалістів галузі ресторанного господарства з усієї України. Це ще раз засвідчує, що саме такий захід є хорошою формою навчання, спілкування та обміну досвідом.
     Від Тернопільської облспоживспілки в конкурсі прийняли участь кухарі кафе «Водограй» Лиса М.М. та ресторану «Високий замок» Теребовлянського райст Коновалова В.С.
     В актовому залі Чернігівської облспоживспілки відбулось вручення дипломів та цінних подарунків переможцям конкурсу.
     Грамотою Правління Укоопспілки в номінації «Надія професії» відзначаються наймолодші учасники конкурсу. Саме в цій номінації відзначені кухар кафе «Водограй» Лиса М.М. та кухарі Кримської та Житомирської облспоживспілок. Кухар ресторану «Високий замок» Теребовлянського райст Коновалова В.С. одержала грамоту в номінації « За оригінальність в приготуванні та оформленні страв».
     Найбільшу суму балів за виконання білетного завдання та представлення фірмових страв  і відповідно перше місце одержала кухар Чернігівської ОСС Теліман Л.С.  Друге місце розділили кухарі Дніпропетровської, Черкаської та Чернівецької облспоживспілок. На третє місце по сумі балів вийшли кухарі Львівської, Рівненської, Вінницької та Луганської облспоживспілок.    
 
     Дипломи та грамоти учасникам конкурсу вручив перший заступник голови Правління Укоопспілки Людвічук М.В. Конкурсанти та делегації з усіх областей висловили слова подяки правлінню Чернігівської облспоживспілки, спеціалістам ресторанного господарства , які створили належні умови роботи, їх  доброзичливість до всіх учасників та  гостей конкурсу. 

Галерея